Доставки - 353748-2021
България-София: Мебелировка
2021/S 133-353748
Обявление за изменение
Изменение на поръчка/концесия през нейния срок на изпълнение
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка и монтаж на офис мебели и столове за нуждите на Агенция по геодезия, картография и кадастър
II.1.2)Основен CPV код
39100000 Мебелировка
II.2)Описание
II.2.4)Описание на обществената поръчка към момента на сключване на договора:
Доставка и монтаж на офис мебели и столове за нуждите на Агенция по геодезия, картография и кадастър при условията на рамково споразумение № СПОР-7/15.03.2018 г. на Централния орган за покупки (ЦОП).