Luxembourg-Luxembourg: Purchase of uniforms and tailoring/on-site measurement services - men's uniforms, to be delivered in Brussels, Luxembourg and Strasbourg
2018/S 155-354608
Notice for changes or additional information
Legal Basis:
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Purchase of uniforms and tailoring/on-site measurement services - men's uniforms, to be delivered in Brussels, Luxembourg and Strasbourg
Reference number: 06B30/2018/M034
II.1.2)Main CPV code18000000 Clothing, footwear, luggage articles and accessories
II.1.4)Short description:
Purchase of uniforms and tailoring/on-site measurement services (fitting to the size of each beneficiary, on the basis of measures taken by the contractor beforehand) – men's uniforms, to be delivered in Brussels, Luxembourg and Strasbourg
il-Lussemburgu-Lussemburgu: Xiri ta' uniformijiet tax-xogħol u servizzi ta' ħajjat/teħid tal-qisien fuq il-post – uniformijiet tal-irġiel, li għandhom jiġu kkonsenjati fi Brussell, fil-Lussemburgu u fi Strasburgu
Avviż għal tibdiliet jew informazzjoni addizzjonali
Il-bażi ġuridika:
II.1)L-għan tal-ksib
II.1.1)Titlu:
Xiri ta' uniformijiet tax-xogħol u servizzi ta' ħajjat/teħid tal-qisien fuq il-post – uniformijiet tal-irġiel, li għandhom jiġu kkonsenjati fi Brussell, fil-Lussemburgu u fi Strasburgu
Numru ta' referenza: 06B30/2018/M034
II.1.2)Kodiċi ewlieni CPV18000000 Ilbies, xedd is-saqajn, valiġġerija u aċċessorji
II.1.4)Deskrizzjoni qasira:
Xiri ta' uniformijiet tax-xogħol u servizzi ta' ħajjat/teħid tal-qisien fuq il-post (adattament għad-daqs tajjeb ta' kull benefiċjarju, fuq il-bażi ta' miżuri meħuda qabel mill-kuntrattur) – uniformijiet tal-irġiel, li għandhom jiġu kkonsenjati fi Brussell, fil-Lussemburgu u fi Strasburgu
Luxemburg-Luxemburg: Aankoop van dienstkleding en kleermakersdiensten/het nemen van maten ter plaatse – uniformen voor mannen, te leveren in Brussel, Luxemburg en Straatsburg
Kennisgeving van veranderingen of aanvullende informatie
Rechtsgrond:
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Aankoop van dienstkleding en kleermakersdiensten/het nemen van maten ter plaatse – uniformen voor mannen, te leveren in Brussel, Luxemburg en Straatsburg
Referentienummer: 06B30/2018/M034
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie18000000 Kleding, schoeisel, bagageartikelen en accessoires
II.1.4)Korte beschrijving:
Aankoop van dienstkleding en kleermakersdiensten/het nemen van maten ter plaatse (aanpassing aan de correcte maat van ieder van de begunstigden, op basis van de maten die vooraf door de contractant zijn genomen) – uniformen voor mannen, te leveren in Brussel, Luxemburg en Straatsburg