Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Usługi - 354658-2021
Polska-Mircze: Usługi związane z odpadami
2021/S 133-354658
Sprostowanie
Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Usługi
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 05 99 z Zakładu Zagospodarowania Odpadów w Łaskowie
Numer referencyjny: GZK/271/2/6/2021
II.1.2)Główny kod CPV
90500000 Usługi związane z odpadami
II.1.4)Krótki opis:
4.1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 05 99 – Inne niewymienione odpady, powstałe po procesie biologicznego kompostowania oraz stabilizacji odpadu o kodzie 19 12 12 (frakcja podsitowa 0–80 mm) z Zakładu Zagospodarowania Odpadów w Łaskowie.