Obvestilo o oddaji naročila
Rezultati postopka javnega naročila
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
C-18/21; Izdelava projekta DGD in PZI novogradnje 1. faze južne obvoznica Pivka (dolžine 1220m)
Referenčna številka dokumenta: 43001-502/2020
II.1.2)Glavna koda CPV71000000 Arhitekturne, gradbeniške, inženirske in inšpekcijske storitve
II.1.4)Kratek opis:
Izdelava projekta DGD in PZI novogradnje 1. faze južne obvoznica Pivka (dolžine 1220m)
II.1.6)Informacije o sklopihNaročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV71200000 Arhitekturne storitve in z njimi povezane storitve
II.2.4)Opis javnega naročila: