Lieferungen - 355106-2017
Česká republika-Plzeň: Trolejbusy
2017/S 173-355106
Oznámení o zahájení zadávacího řízení – veřejné služby
Dodávky
Právní základ:
směrnice 2014/25/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Dodávka 18 m parciálních trolejbusů s trakčními bateriemi.
II.1.2)Hlavní kód CPV
34622300 Trolejbusy
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem Veřejné zakázky je dodávka až 17 kusů 18 m parciálních trolejbusů s trakčními bateriemi, splňující ke dni podání nabídky Zadavateli veškeré podmínky pro provoz, včetně provozu v městské hromadné dopravě osob, stanovené obecně závaznými právními předpisy platnými na území České republiky, které jsou současně způsobilé bez jakýchkoliv technických či jiných úprav k provozu v síti Zadavatele.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota
Hodnota bez DPH: 246 500 000.00 CZK
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.4)Popis zakázky:
Předmětem Veřejné zakázky je dodávka až 17 kusů 18 m parciálních trolejbusů s trakčními bateriemi, splňující ke dni podání nabídky Zadavateli veškeré podmínky pro provoz, včetně provozu v městské hromadné dopravě osob, stanovené obecně závaznými právními předpisy platnými na území České republiky, které jsou současně způsobilé bez jakýchkoliv technických či jiných úprav k provozu v síti Zadavatele. Minimální technické požadavky Zadavatele na předmět Veřejné zakázky, včetně specifikace charakteru, kvality, technického řešení a dalších podmínek ve věci dodávky trolejbusů jsou uvedeny zejména v Příloze č. 1 a 1A této Zadávací dokumentace.