Раздел ІІ: Предмет
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Специализирани обучителни курсове относно определени аспекти на оценката на риска по отношение на безопасността на храните
Референтен номер: OC/EFSA/SCER/2021/06
II.1.2)Основен CPV код80510000 Услуги по специализирано обучение
II.1.4)Кратко описание:
Целта на настоящата покана е предоставянето на специализирани курсове за обучение по определени аспекти на оценката на риска за безопасност на храните, обхващащи следните три основни области на оценка на риска на ЕОБХ: оценка на химическия риск, оценка на екологичния риск и методологии за научна оценка.
II.1.5)Прогнозна обща стойностСтойност, без да се включва ДДС: 600 000.00 EUR
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
Оферти могат да бъдат подавани за всички обособени позиции
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Обучения по конкретни аспекти на оценката на химическия риск и свързани инструменти
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове80510000 Услуги по специализирано обучение
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
За точно описание на услугите, направете справка с тръжните спецификации.
Обучения в областта на оценката на риска за околната среда
Обособена позиция №: 2
Обучения по хоризонтални методологии за научна оценка
Обособена позиция №: 3
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Gespecialiseerde opleidingscursussen over bepaalde aspecten van de risicobeoordeling van voedselveiligheid
Referentienummer: OC/EFSA/SCER/2021/06
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie80510000 Gespecialiseerde opleidingsdiensten
II.1.4)Korte beschrijving:
De doelstelling van deze oproep is het geven van gespecialiseerde opleidingscursussen over bepaalde aspecten van de risicobeoordeling van voedselveiligheid, die de volgende drie hoofdgebieden van de risicobeoordeling van de EFSA bestrijken: chemische risicobeoordeling, milieurisicobeoordeling en wetenschappelijke beoordelingsmethodologieën.
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 600 000.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:
Opleidingen over specifieke aspecten van chemische risicobeoordeling en aanverwante instrumenten
Perceel nr.: 1
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)80510000 Gespecialiseerde opleidingsdiensten
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Zie de aanbestedingsstukken voor een nauwkeurige beschrijving van de diensten.
Opleidingen op het gebied van milieurisicobeoordeling
Perceel nr.: 2
Opleidingen over horizontale wetenschappelijke beoordelingsmethoden
Perceel nr.: 3