Ogłoszenie o zamówieniu – zamówienia sektorowe
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Świadczenie serwisu technicznego oraz dostawa części zamiennych, podzespołów, zespołów dla kombajnów ścianowych produkcji FAMUR dla Zakładów JSW S.A.
Numer referencyjny: 57/ZZ/16
II.1.2)Główny kod CPV43100000 Urządzenia górnicze
II.1.4)Krótki opis:
Termin wykonania zamówienia:
24 miesiące od daty zawarcia umowy wg potrzeb poszczególnych Zakładów Zamawiającego.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV50000000 Usługi naprawcze i konserwacyjne
II.2.4)Opis zamówienia:
Dostawa/kupno
Przedmiot zamówienia obejmuje serwis techniczny oraz dostawę części zamiennych, podzespołów i zespołów dla niżej wymienionych maszyn:
Kombajny ścianowe typu KGE, KGS, FS
Wykonanie serwisu w/w kombajnów ścianowych polegać będzie na przywróceniu pełnej zdolności produkcyjnej (ruchowej) maszyn i wystawieniu wszystkich niezbędnych dokumentów do prawidłowego użytkowania serwisowanych maszyn w podziemnych zakładach górniczych wydobywających węgiel kamienny.