II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
„Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Złotów w roku 2022."
Reference number: SA.270.1.5.2021_15
II.1.2)Main CPV code77200000 Forestry services
II.1.4)Short description:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2021 r. poz. 1275 z późn. zm. – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz zagospodarowania turystycznego, gospodarki łąkowo – rolnej, gospodarki szkółkarskiej, gospodarki łowieckiej, nasiennictwa, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Złotów w roku 2022.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
PAKIET 1 – LEŚNICTWA: WIERZCHOŁEK, ŁĄCZYŃ
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)77211600 Tree seeding
77211500 Tree-maintenance services
77211400 Tree-cutting services
77211300 Tree-clearing services
77211200 Transport of logs within the forest
77211100 Timber harvesting services
77211000 Services incidental to logging
77210000 Logging services
77110000 Services incidental to agricultural production
77100000 Agricultural services
75251120 Forest-firefighting services
77231000 Forestry management services
77231200 Forest pest control services
77231600 Afforestation services
II.2.4)Description of the procurement:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2021 r. poz. 1275 z późn. zm. – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz zagospodarowania turystycznego do wykonania na terenie Nadleśnictwa Złotów w roku 2022.
PAKIET 2 – LEŚNICTWA: POTOK, WITROGOSZCZ
Lot No: 2
PAKIET 3 – LEŚNICTWA: RUDNA, KUJAN, ŁOBZONKA
Lot No: 3
PAKIET 4 – LEŚNICTWA: AUGUSTOWO, WĄSOSZ, GOSPODARSTWO SZKÓŁKARSKIE (W TYM NASIENNICTWO) ORAZ GOSPODARKA ŁOWIECKA I GOSPODARKA ŁĄKOWO – ROLNA
Lot No: 4
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2021 r. poz. 1275 z późn. zm. – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz zagospodarowania turystycznego oraz zagospodarowania turystycznego, gospodarki łąkowo – rolnej, gospodarki szkółkarskiej, gospodarki łowieckiej, nasiennictwa do wykonania na terenie Nadleśnictwa Złotów w roku 2022.
PAKIET 5 – LEŚNICTWA: PARUSZKA, PLECEMIN, LEŚNIK
Lot No: 5
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2021 r. poz. 1275 z późn. zm. – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz zagospodarowania turystycznego oraz zagospodarowania turystycznego do wykonania na terenie Nadleśnictwa Złotów w roku 2022.