Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dodávky - 355638-2021
Submission deadline has been amended by:  380343-2021
Česko-Praha: Zdravotnický spotřební materiál
2021/S 134-355638
Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Dodávky
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Laboratorní materiál
Spisové číslo: 5210022
II.1.2)Hlavní kód CPV
33140000 Zdravotnický spotřební materiál
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem veřejné zakázky jsou postupné dodávky pipet a špiček, rukavic, buničin, mikroskopovacích sklíček, nůžek, pinzet, zkumavek pro homogenizaci tkáně a dalšího laboratorního materiálu dle konkrétních požadavků Zadavatele, jejichž bližší specifikace je uvedena níže v této zadávací dokumentaci a její Příloze č. 8 a v Příloze č. 1 vzorového textu Rámcové dohody vztahující se ke každé jednotlivé části veřejné zakázky. Předmět plnění veřejné zakázky pro každou část veřejné zakázky bude realizován na základě Rámcové dohody uzavřené s jedním dodavatelem průběžně po dobu 2 let trvání Rámcové dohody.
V souladu s ustanovením § 35 ZZVZ je veřejná zakázka rozdělena na tři (3) části.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota
Hodnota bez DPH: 5 900 000.00 CZK
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ano
nabídky mohou být předkládány pro Maximální počet částí: 3
II.2)Popis
II.2.1)Název:
Pipety a špičky
Část č.: 1
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV
38437100 Pipety
38437110 Hroty pipet
II.2.4)Popis zakázky:
Předmětem části 1 veřejné zakázky jsou zejména dodávky sterilních serologických pipet, pasteurových pipet a různých špiček do výzkumných laboratoří.
Bližší specifikace pipet a špiček a jejich parametry jsou uvedeny v Příloze č. 8 k této zadávací dokumentaci - Popis předmětu plnění a Cenová nabídka (ke každé části VZ zvlášť) a v Příloze č. 1 Závazného vzoru Rámcové dohody náležejícího k části 1 této veřejné zakázky.
Rukavice a ostatní laboratorní materiál
Část č.: 2
33141420 Chirurgické rukavice
33141117 Vata
39241200 Nůžky
33131172 Zubní pinzety
33790000 Laboratorní sklo, sklo pro zdravotnické a farmaceutické účely
Předmětem části 2 veřejné zakázky je dodávka drobného laboratorního materiálu a vybavení: zejména vyšetřovacích latexových rukavic, nitrilových rukavic, mikroskopovacích sklíček, buničiny, nůžek, pinzet a dalšího laboratorního vybavení do výzkumných laboratoří.
Bližší specifikace tohoto laboratorního materiálu a jejich parametry jsou uvedeny v Příloze č. 8 k této zadávací dokumentaci - Popis předmětu plnění a Cenová nabídka (ke každé části VZ zvlášť) a v Příloze č. 1 Závazného vzoru Rámcové dohody náležejícího k části 2 této veřejné zakázky.
Zkumavky pro homogenizaci tkáně
Část č.: 3
33192500 Zkumavky
Předmětem části 3 veřejné zakázky je dodávka zkumavek s kuličkami umožňující homogenizaci tkáně pro následnou izolaci RNA pomocí kolonek. Zkumavky musí být použitelné s přístrojem FASTPrep 24 5G Instrument, který je umístěn v laboratoři zadavatele.
Bližší specifikace těchto zkumavek a jejich parametry jsou uvedeny v Příloze č. 8 k této zadávací dokumentaci - Popis předmětu plnění a Cenová nabídka (ke každé části VZ zvlášť) a v Příloze č. 1 Závazného vzoru Rámcové dohody náležejícího k části 3 této veřejné zakázky.