a.)Az értékelés során adható pontszám alsó és felső határa: 0-10 pont minden részszempont esetében.
Értékelési módszer:
2. értékelési szempont: - A szervíztevékenység, karbantartás nettó rezsi óradíja (Ft/óra, de legfeljebb nettó 22 000 Ft/óra) SÚLYSZÁM: 8: a Közbeszerzési Hatóság útmutatója a nyertes ajánlattevő kiválasztására szolgáló értékelési szempontrendszer alkalmazásáról (KÉ 2020. évi 60. szám) 1. számú melléklet A.1. pont aa) alpontja szerinti fordított arányosítás módszerével számítja Ajánlatkérő. Amennyiben az ajánlattevő által megajánlott óradíj meghaladja a maximálisan megajánlható 22 000 Ft-ot, úgy az ajánlattevő ajánlata érvénytelen a Kbt. 77. § (1) bekezdés alapján.
5. értékelési szempont:- Gépjárművek szállítási határideje: (min. 4 hónap - max. 12 hónap) SÚLYSZÁM:5 Ajánlatkérő az 5. részszempont esetében a pontszámot a Miniszterelnökségnek a Kbt. 77. § (1) bekezdése szerinti legkedvezőbb szint, illetve legkedvezőtlenebb elvárás meghatározásához - a Közbeszerzési Hatóság honlapján is elérhető - megnevezésű útmutatójában szereplő képlet szerint határozza meg. A szállítási határidő (hónap) maximálisan megajánlható időtartama 12 hónap. Amennyiben az ajánlattevő által megajánlott szállítási határidő meghaladja a maximálisan megajánlható 12 hónapot, úgy az ajánlattevő ajánlata érvénytelen.
b.) A közbeszerzési eljárás eredményeként megkötendő szerződés: Vállalkozási elemekkel vegyes adásvételi keretszerződés
c.)Teljesítési határidő / Szerződés hatálya: A gépjárművek vonatkozásában nyertes Ajánlattevő ajánlata alapján, szerződéskötéstől számított max. 12 hónap, a kiterjesztett karbantartási és kárjavítási csomag vonatkozásában az utolsó gépjármű átadásától számított 48 hónapra, vagy a keretösszeg kimerüléséig
d.) Jótállás kezdete: átvétel
e.) Jótállás: legalább 4 év, vagy 200 000 km (amelyik hamarabb bekövetkezik)
f.) Ajánlatkérő a II.2.7. pontban megadott 60 hónap alatt a gépjárművek leszállításnak időtartamát, továbbá az átadásától számított 48 hónapos karbantartás és kárjavítás időtartamát érti. A 60 hónapos időtartam a megajánlások függvényében változhat.
g.) Ajánlatkérő előteljesítést elfogad.
h.) Ajánlatkérő részteljesítést elfogad.