II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
„Dostawa nakrętek, podkładek dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A.” w trybie przetargu nieograniczonego – nr grupy 287-3
Nuorodos numeris: 701902872
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas44531600 Veržlės
II.1.4)Trumpas aprašymas:
„Dostawa nakrętek, podkładek dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A.” w trybie przetargu nieograniczonego – nr grupy 287-3.
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)44531600 Veržlės
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Pirkimo dalies Nr.: 2
Pirkimo dalies Nr.: 3
Pirkimo dalies Nr.: 4
Pirkimo dalies Nr.: 5
Pirkimo dalies Nr.: 6
Pirkimo dalies Nr.: 7
Pirkimo dalies Nr.: 8
Pirkimo dalies Nr.: 9
Pirkimo dalies Nr.: 10
Pirkimo dalies Nr.: 11
Pirkimo dalies Nr.: 12
Pirkimo dalies Nr.: 13
Pirkimo dalies Nr.: 14
Pirkimo dalies Nr.: 15
Pirkimo dalies Nr.: 16