Dostawy - 355807-2021
Polska-Warszawa: Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
2021/S 134-355807
Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa 350 subskrypcji produkt M365 E3 FromSA Unified ShrdSvr ALNG SubsVL MVL PerUsr
Numer referencyjny: DPZ.DPZ-4.2414.2.2021
II.1.2)Główny kod CPV
48000000 Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa, w nieprzekraczalnym terminie zgodnym z deklaracją Wykonawcy złożoną w ofercie, do GDDKiA 350 szt. subskrypcji na produkt M365 E3 FromSA Unified ShrdSvr ALNG SubsVL MVL PerUs oraz praw do ich uaktualnienia w ramach programu licencyjnego Microsoft Enterprise Agreement (MEA) (Agreement Number: 58821787, Program Enterprise 6) w okresie od dnia podpisania protokołu odbioru do dnia 30 kwietnia 2023 r. lub produktu równoważnego opisanego w pkt 2 OPZ.
Oferowane subskrypcje mają być produktami standardowymi – powszechnie dostępnymi na rynku (typu Commercial off-the-shelf – COTS).
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia: