Notice for changes or additional information
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Provision of reception, advice and assistance services for visitors at the European Information Centre of the European institutions in Luxembourg — COMM-PP-2019-000031
Reference number: COMM-PP-2019-000031
II.1.2)Main CPV code79420000 Management-related services
II.1.4)Short description:
The European Commission is looking for a qualified service provider to help the European Commission representation in Luxembourg to receive, advise and assist visitors at the European Information Centre of the European Union House in Luxembourg in a customised manner.
Luxemburg-Luxemburg: Prestare de servicii de întâmpinare, de asistență și de consiliere în favoarea vizitatorilor Centrului de informare european al instituțiilor europene din Luxemburg — COMM-PP-2019-000031
2019/S 145-355944
Anunţ referitor la modificări sau informaţii suplimentare
Temei juridic:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.1)Titlu:
Prestare de servicii de întâmpinare, de asistență și de consiliere în favoarea vizitatorilor Centrului de informare european al instituțiilor europene din Luxemburg — COMM-PP-2019-000031
Număr de referinţă: COMM-PP-2019-000031
II.1.2)Cod CPV principal79420000 Servicii conexe managementului
II.1.4)Descriere succintă:
Comisia Europeană caută un furnizor de servicii calificat care să ajute reprezentarea Comisiei Europene în Luxemburg să primească, să consilieze și să asiste în mod personalizat vizitatorii Centrului de informare european al casei Uniunii Europene din Luxemburg.