Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Услуги за проучване на удовлетвореността на персонала.
Референтен номер: AO/015/16.
II.1.2)Основен CPV код79311000 Услуги, свързани с проучвания
II.1.4)Кратко описание:
Работата на EUIPO през следващите 5 години е определена в стратегическия план за 2020 („SP2020“), който бе приет на 1.6.2016 г. и е обяснена подробно в годишните работни програми на Службата. С SP2020, EUIPO желае да продължи да осъществява своите оперативни и административни дейности по най-благоприятния начин и да бъде най-добре подготвена за бъдещите предизвикателства.
Обхватът на настоящата покана за участие в търг е да получи осигуряването на услуги за проучвания на удовлетвореността на персонала. Проучванията трябва да се провеждат от независим доставчик по регулярна и периодична времева рамка, за да се помогне на Службата да постигне целите, изложени в SP2020.
II.1.5)Прогнозна обща стойностСтойност, без да се включва ДДС: 1 160 000.00 EUR
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Тази покана за участие в търг ще предостави начин за удовлетворяване на нуждите по силата на договор относно:
— осигуряването на проучвания на удовлетвореността на персонала по периодичен и независим начин,
— управлението на целия процес и методология: от подготовката и валидирането на въпросника до започването на проучването, постигане на резултатите, анализиране на резултатите, подпомагане на семинари за създаване на планове за действие със служители и ръководители на EUIPO.
Услугите в рамките на тези области винаги ще бъдат доставяни под надзора, контрола и правомощията на член на персонала на EUIPO.
Обхватът на възложения рамков договор обхваща услугите, както е описано в приложение II – технически спецификации.
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Services relatifs aux enquêtes de satisfaction du personnel.
Numéro de référence: AO/015/16.
II.1.2)Code CPV principal79311000 Services d'études
II.1.4)Description succincte:
Le travail de l'OUEPI pour les 5 prochaines années est défini dans le plan stratégique pour 2020 («SP2020») qui a été adopté le 1.6.2016, et fait l'objet d'une description plus détaillée dans les programmes de travail annuels de l'Office. Avec le plan stratégique SP2020, l'OUEPI souhaite assurer la continuité de ses activités opérationnelles et administratives d'une manière optimale et se préparer le mieux possible aux futurs défis.
Le présent appel d'offres porte sur la prestation de services relatifs aux enquêtes de satisfaction du personnel. Les enquêtes devront être réalisées par un prestataire indépendant de manière régulière et cyclique, afin d'aider l'Office à atteindre les objectifs établis dans le plan stratégique SP2020.
II.1.5)Valeur totale estiméeValeur hors TVA: 1 160 000.00 EUR
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.4)Description des prestations:
Le présent appel d'offres propose une solution contractuelle permettant de répondre aux besoins dans les domaines suivants:
— réalisation d'enquêtes de satisfaction du personnel de manière cyclique et indépendante,
— gestion de l'ensemble du processus et de la méthode: de l'élaboration et de la validation du questionnaire à la production des résultats, à leur analyse, à l'animation d'ateliers afin d'établir des plans d'action avec le personnel et les cadres de l'OUEPI, en passant par le lancement de l'enquête.
Les services relatifs à ces domaines seront toujours fournis sous la supervision, le contrôle et l'autorité d'un membre du personnel de l'OUEPI.
Le contrat-cadre attribué porte sur les services détaillés à l'annexe II (spécifications techniques).
Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Usluge ankete o zadovoljstvu zaposlenika
Referentni broj: AO/015/16.
II.1.2)Glavna CPV oznaka79311000 Usluge anketiranja
II.1.4)Kratak opis:
Rad EUIPO-a u sljedećih 5 godina definiran je u strateškom planu za 2020. („SP2020”) koji je donesen 1.6.2016 i detaljnije opisan u godišnjem radnom programu Ureda. S planom SP2020, EUIPO želi nastaviti svoje operativne i administrativne poslove na najoptimalniji način i biti najbolje pripremljen za buduće izazove.
Opseg ovog poziva na nadmetanje je nabava pružanja usluga za ankete o zadovoljstvu osoblja. Ankete treba provesti neovisni pružatelj usluga u redovnom cikličkom vremenskom okviru radi pomaganja Uredu u postizanju ciljeva utvrđenih u planu SP2020.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 1 160 000.00 EUR
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.4)Opis nabave:
Ovim pozivom na dostavu ponuda pružit će se ugovorni način ispunjavanja potreba za:
— pružanje anketa o zadovoljstvu osoblja na ciklički način i neovisno,
— upravljanje cijelim procesom i metodologijom: od pripreme upitnika i provjere do pokretanja ankete, dobivanja rezultata, analiziranja rezultata, podržavanja radionica za stvaranje akcijskih planova s osobljem i upraviteljima EUIPO-a.
Usluge u okviru ovih područja uvijek će se pružati pod nadzorom, kontrolom i u nadležnosti člana osoblja EUIPO-a.
Opseg okvirnog ugovora obuhvaća usluge navedene u Prilogu II. — tehničke upute.
Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Diensten inzake enquêtes over tevredenheid onder personeelsleden.
Referentienummer: AO/015/16.
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie79311000 Uitvoeren van studies
II.1.4)Korte beschrijving:
De werkzaamheden van het EUIPO voor de komende 5 jaar zijn vastgelegd in het strategisch plan voor 2020 („SP2020”) dat is goedgekeurd op 1.6.2016 en verder wordt uitgewerkt in de jaarlijkse werkprogramma's van het Bureau. Met het SP2020 wil het EUIPO zijn operationele en administratieve activiteiten op de meest optimale manier blijven nastreven en zich zo goed mogelijk voorbereiden op toekomstige uitdagingen.
Onderhavige oproep tot inschrijving behelst het laten uitvoeren van diensten inzake enquêtes over tevredenheid onder personeelsleden. De enquêtes moeten worden uitgevoerd door een onafhankelijke dienstverlener volgens een regelmatig en cyclisch tijdschema, om het Bureau te helpen bij het bereiken van de doelstellingen die zijn uiteengezet in het SP2020.
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 1 160 000.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Deze oproep tot inschrijving moet via contractuele wegen een mogelijkheid scheppen om aan de volgende behoeften te voldoen:
— terbeschikkingstelling van onafhankelijke enquêtes over tevredenheid onder personeelsleden volgens een cyclisch schema,
— beheer van het gehele proces en de methodologie: van de opstelling van de vragenlijst tot de lancering van de enquête, de productie van de resultaten, de analyse van de resultaten en de organisatie van workshops om actieplannen op te zetten met het personeel en de managers van het EUIPO.
De diensten op deze gebieden moeten steeds onder het toezicht, de controle en het gezag van een personeelslid van het EUIPO worden verleend.
De omvang van de gegunde raamovereenkomst omvat de diensten zoals vermeld in bijlage II — het bestek.
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
Právny základ:
Smernica 2014/24/EÚ
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Služby týkajúce sa prieskumu spokojnosti zamestnancov.
Referenčné číslo: AO/015/16.
II.1.2)Hlavný kód CPV79311000 Služby spojené s prieskumom
II.1.4)Stručný opis:
Práca EUIPO na nasledujúcich 5 rokov sa vymedzuje v strategickom pláne na rok 2020 („SP2020“), ktorý bol prijatý 1.6.2016, a je ďalej podrobne uvedená v ročných pracovných programoch úradu. EUIPO chce pomocou SP2020 pokračovať vo vykonávaní svojich prevádzkových a administratívnych činností čo najoptimálnejším spôsobom, a chce sa tak tiež čo najlepšie pripraviť na budúce výzvy.
Do rozsahu tejto výzvy na súťaž patrí obstaranie poskytovania služieb na účely prieskumov spokojnosti zamestnancov. Prieskumy by mal vykonávať nezávislý poskytovateľ v pravidelnom a cyklickom časovom rámci s cieľom pomôcť úradu dosiahnuť ciele stanovené v SP2020.
II.1.5)Celková odhadovaná hodnotaHodnota bez DPH: 1 160 000.00 EUR
II.1.6)Informácie o častiachTáto zákazka sa delí na časti: nie
II.2.4)Opis obstarávania:
Touto výzvou na súťaž sa zaistí zmluvný spôsob uspokojenia potrieb na:
— cyklické a nezávislé poskytnutie prieskumov spokojnosti zamestnancov,
— riadenie celého procesu a metodiku: od prípravy a validácie dotazníka po začatie prieskumu, poskytnutie výsledkov, analýzu výsledkov, umožnenie seminárov na účely vytvorenia akčných plánov so zamestnancami a riadiacimi pracovníkmi úradu EUIPO.
Služby v rámci týchto oblastí sa budú poskytovať vždy pod dohľadom, kontrolou a v rámci oprávnenia zamestnanca úradu EUIPO.
Rozsah uzatvorenej rámcovej zmluvy sa vzťahuje na služby uvedené v prílohe II – technické špecifikácie.
Pravna podlaga:
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Storitve raziskav o zadovoljstvu zaposlenih.
Referenčna številka dokumenta: AO/015/16.
II.1.2)Glavna koda CPV79311000 Storitve anketiranja
II.1.4)Kratek opis:
Delo Urada Evropske unije za intelektualno lastnino (EUIPO) v naslednjih 5 letih je opredeljeno v strateškem načrtu za leto 2020 (Strategic Plan 2020 – SP2020), ki je bil sprejet 1.6.2016, podrobneje pa je opisan v letnih delovnih programih urada. S SP2020 želi EUIPO še naprej na najboljši način nadaljevati s svojimi operativnimi in upravnimi dejavnostmi ter biti najbolje pripravljen na prihodnje izzive.
Namen tega javnega razpisa je zagotoviti storitve raziskav o zadovoljstvu osebja. Raziskave bo redno in periodično izvajal neodvisni ponudnik, da bi uradu pomagal pri uresničitvi ciljev, določenih v SP2020.
II.1.5)Ocenjena skupna vrednostVrednost brez DDV: 1 160 000.00 EUR
II.1.6)Informacije o sklopihNaročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2.4)Opis javnega naročila:
Ta javni razpis bo zagotovil pogodbeni način za zadostitev potreb po:
— izvedbi periodičnih in neodvisnih raziskav o zadovoljstvu osebja,
— upravljanju celotnega procesa in metodologije: od priprave in potrditve vprašalnika do objave ankete, zbiranja rezultatov, analize rezultatov in spodbujanja delavnic za pripravo akcijskih načrtov z osebjem in vodstvom EUIPO.
Storitve na teh področjih se bodo ves čas izvajale pod nadzorom, kontrolo in vodstvom uslužbenca EUIPO.
Obseg oddanega okvirnega naročila zajema storitve, navedene v Prilogi II – tehnične specifikacije.