Bekanntmachung vergebener Aufträge – Sektoren
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa strzemion do łączenia elementów obudowy chodnikowej o profilu V do Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w ramach składów konsygnacyjnych (nr grupy 288-1)
Referenznummer der Bekanntmachung: 702200183
II.1.2)CPV-Code Hauptteil44212320 Diverse Konstruktionen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)44212320 Diverse Konstruktionen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Zadanie 1 Strzemiona dwujarzmowe do łączenia elementów obudowy o profilu V 25 o podwyższonych parametrach wytrzymałościowych (w odmianie SDOw)
1.1 STRZEMIĘ DWUJARZMOWE OSZCZĘDNOŚCIOWE DOLNE V-25 (SDOD V-25) ZE STALI W GATUNKU S480W szt. 1284
1.2 STRZEMIĘ DWUJARZMOWE OSZCZĘDNOŚCIOWE GÓRNE V-25 (SDOG V-25) ZE STALI W GATUNKU S480W szt. 1284
Los-Nr.: 2
Zadanie 2 Strzemiona dwujarzmowe do łączenia elementów obudowy o profilu V 29 o podwyższonych parametrach wytrzymałościowych (w odmianie SDw)
2.1 STRZEMIĘ DWUJARZMOWE DOLNE V-29 (SDD V-29) ZE STALI W GATUNKU S480W szt. 3917
2.2 STRZEMIĘ DWUJARZMOWE GÓRNE V-29 (SDG V-29) ZE STALI W GATUNKU S480W szt. 3917
2.3 STRZEMIĘ DWUJARZMOWE ŚRODKOWE V-29 (SDS V-29) ZE STALI W GATUNKU S480W szt 195
Los-Nr.: 3
Zadanie 3 Strzemiona dwujarzmowe do łączenia elementów obudowy o profilu V 29 o podwyższonych parametrach wytrzymałościowych (w odmianie SDOw)
3.1 STRZEMIĘ DWUJARZMOWE OSZCZĘDNOŚCIOWE DOLNE V-29 (SDOD V-29) ZE STALI W GATUNKU S480W szt. 16525
3.2 STRZEMIĘ DWUJARZMOWE OSZCZĘDNOŚCIOWE GÓRNE V-29 (SDOG V-29) ZE STALI W GATUNKU S480W szt. 16252
3.3 STRZEMIĘ DWUJARZMOWE OSZCZĘDNOŚCIOWE ŚRODKOWE V-29 (SDOS V-29) ZE STALI W GATUNKU S480W szt. 9989
Los-Nr.: 4
Zadanie 4 Strzemiona dwujarzmowe do łączenia elementów obudowy o profilu V 32/34/36 o podwyższonych parametrach wytrzymałościowych (w odmianie SDw)
4.1 STRZEMIĘ DWUJARZMOWE DOLNE V-32/34/36 (SDD V-32/34/36) ZE STALI W GATUNKU S480W szt. 29669
4.2 STRZEMIĘ DWUJARZMOWE GÓRNE V-32/34/36 (SDG V V-32/34/36) ZE STALI W GATUNKU S480W szt. 29669
4.3 STRZEMIĘ DWUJARZMOWE ŚRODKOWE V-32/34/36 (SDS V-32/34/36) ZE STALI W GATUNKU S480W szt. 4439
Los-Nr.: 5
Zadanie 5 Strzemiona dwujarzmowe do łączenia elementów obudowy o profilu V 32/34/36 o podwyższonych parametrach wytrzymałościowych (w odmianie SDOw)
5.1 STRZEMIĘ DWUJARZMOWE OSZCZĘDNOŚCIOWE DOLNE V-32/34/36 (SDOD V-32/34/36) ZE STALI W GATUNKU S480W szt. 33231
5.2 STRZEMIĘ DWUJARZMOWE OSZCZĘDNOŚCIOWE GÓRNE V-32/34/36 (SDOG V -32/34/36) ZE STALI W GATUNKU S480W szt. 33231
5.3 STRZEMIĘ DWUJARZMOWE OSZCZĘDNOŚCIOWE ŚRODKOWE V-32/34/36 (SDOS V-32/34/36) ZE STALI W GATUNKU S480W szt. 2195
Los-Nr.: 6
Zadanie 6 Strzemiona dwujarzmowe do łączenia elementów obudowy o profilu V 32/34/36 o podwyższonych parametrach wytrzymałościowych (w odmianie SDOw)
6.1 STRZEMIĘ DWUJARZMOWE OSZCZĘDNOŚCIOWE DOLNE V-32/34/36 (SDOD V-32/34/36) ZE STALI W GATUNKU S480W szt. 33231
6.2 STRZEMIĘ DWUJARZMOWE OSZCZĘDNOŚCIOWE GÓRNE V-32/34/36 (SDOG V -32/34/36) ZE STALI W GATUNKU S480W szt. 33231
6.3 STRZEMIĘ DWUJARZMOWE OSZCZĘDNOŚCIOWE ŚRODKOWE V-32/34/36 (SDOS V-32/34/36) ZE STALI W GATUNKU S480W szt. 2195
Los-Nr.: 7
Zadanie 7 Strzemiona dwujarzmowe do łączenia elementów obudowy o profilu V 32/34/36 o podwyższonych parametrach wytrzymałościowych (w odmianie SDOw)
7.1 STRZEMIĘ DWUJARZMOWE OSZCZĘDNOŚCIOWE DOLNE V-32/34/36 (SDOD V-32/34/36) ZE STALI W GATUNKU S480W szt. 33231
7.2 STRZEMIĘ DWUJARZMOWE OSZCZĘDNOŚCIOWE GÓRNE V-32/34/36 (SDOG V -32/34/36) ZE STALI W GATUNKU S480W szt. 33231
7.3 STRZEMIĘ DWUJARZMOWE OSZCZĘDNOŚCIOWE ŚRODKOWE V-32/34/36 (SDOS V-32/34/36) ZE STALI W GATUNKU S480W szt. 2195