Обявление за изменения или за допълнителна информация
Правно основание:
Раздел І: Възлагащ орган/възложител
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Избор на изпълнители за извърш. на анализи и проучвания на видовете и природните местообитания в Б-я, предмет на докладване съгл. чл. 17 от дир. за местообитанията и чл. 12 от дир. за птиците по 3 о.п.
II.1.2)Основен CPV код71620000 Услуги, свързани с анализи
II.1.4)Кратко описание:
Предметът на общ. поръчка е „Избор на изпълнители за извършване на анализи и проучвания на видовете и природните местообитания в България, предмет на докладване съгласно чл. 17 от Дир. за местообитанията и чл. 12 от Дир. за птиците“.
В предметния обхват на възлагане в настоящата обществена поръчка, с оглед ефективна организация на изпълнението и постигане на качествени резултати, са включени следните три обособени позиции:
Об. поз. № 1: „Анализи и проучвания на видовете и типовете местообитания в България, предмет на докладване съгласно чл. 17 от дир. за местообитанията (92/43/ЕИО)“;
Об. поз. № 2: „Анализи и проучвания на видовете птици в България, предмет на докладване съгласно чл. 12 от дир. за птиците (2009/147/ЕО)“;
Об. поз. № 3: Контрол и валидиране на резултатите от извършените анализи и проучвания на видовете и природните местообитания в българия, предмет на докладване съгласно чл. 17 от дир. за местообитания и чл. 12 от дир. за птиците“.
Раздел VІ: Допълнителна информация