Szolgáltatások - 357083-2021
Magyarország-Budapest: Reklámtervezési és -szervezési szolgáltatások
2021/S 134-357083
Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Szolgáltatásmegrendelés
Jogalap:
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Michelin Kalauz és gasztronómiai válogatás
Hivatkozási szám: EKR000452452021
II.1.2)Fő CPV-kód
79342200 Reklámtervezési és -szervezési szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
Ajánlatkérő elsődleges célkitűzései MAGYARORSZÁG, mint turisztikai desztináció ismertségének növelése és népszerűsítése, a beutazó és belföldi turizmus ösztönzése, a turisztikai bevételek további dinamikus növekedésének biztosítása, valamint az országmárkával kapcsolatos ismeretek bővítése. Középtávon további célkitűzések az idegenforgalmi ágazat piaci helyzetének megerősítése a gazdaság fejlesztésének támogatása: munkahelyek teremtése, valamint az idegenforgalmi ágazatban működő KKV-k piacra segítésének lehető leghatékonyabb támogatása fenntarthatósági szempontok figyelembevételével.
Ajánlatkérő olyan termékekre és szolgáltatásokra vonatkozó megállapodást kíván kötni, amelyben meghatározzák azokat a feltételeket, amelyek mellett a nyertes ajánlattevő a Michelin Kalauzhoz és gasztronómiai válogatáshoz kapcsolódóan végzi egy meglévő tanulmány alapján (2019. április 12.-én átadott Gasztronómiai Tanulmány) az ország folyamatos gasztronómiai monitorozását és a Michelin Guide-ra vonatkozóan termékeket és szolgáltatásokat biztosít Ajánlatkérő számára.
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
22000000 Nyomtatott anyagok és kapcsolódó termékek
79952000 Rendezvényszervezési szolgáltatások
92111200 Reklám-, propaganda-, ismeretterjesztő film és videofilm gyártása
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Ajánlatkérő olyan termékekre és szolgáltatásokra vonatkozó megállapodást kíván kötni, amelyben meghatározzák azokat a feltételeket, amelyek mellett a nyertes ajánlattevő a MICHELIN Kalauzhoz és gasztronómiai válogatáshoz kapcsolódóan végzi egy meglévő tanulmány alapján az ország folyamatos gasztronómiai monitorozását és a Michelin Guide-ra vonatkozóan termékeket és szolgáltatásokat biztosít Ajánlatkérő számára. A fő cél, hogy MAGYARORSZÁG 2022 márciusára elérje annak a lehetőségét, hogy külön nemzeti Michelin Guide kalauzzal rendelkezzen az egész országra vonatkozóan.
Főbb ellátandó feladatok:
— Éttermek folyamatos monitorozása
— Kommunikáció és sajtóközlemény közzététele
— A Michelin kalauz tartalmának előállítása és engedélyezett felhasználása
— Közösségi média hét megszervezése
— Nyomott anyagok előállítása
— Privát események megszervezése
További részletezés a közbeszerzési dokumentumokban.