Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Noordwaard - Laag bekade polders en Drempel Steurgat
Referentienummer: 324317
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie77000000 Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij
II.1.4)Korte beschrijving:
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: ja
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 1
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)77000000 Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 2
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 3
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 4