Aankondiging van een opdracht – speciale sectoren
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/25/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
De levering van onderdelen HVAC
Referentienummer: TECH-PR-2022-034-Levering HVAC-F05_0
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie34631000 Onderdelen van locomotieven of rollend materieel
II.1.4)Korte beschrijving:
OPROEP TOT HET INDIENEN VAN KANDIDATUREN: De levering van onderdelen HVAC, een raamovereenkomst voor drie jaar, tweemaal verlengbaar met één jaar
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)34330000 Onderdelen voor vrachtwagens, bestelwagens en auto's
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
OPROEP TOT HET INDIENEN VAN KANDIDATUREN: De levering van onderdelen HVAC, een raamovereenkomst voor drie jaar,
tweemaal verlengbaar met één jaar