Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
NABAVA OBRTNIČKIH I ELEKTROINSTALACIJSKIH RADOVA STALNOG POSTAVA MUZEJA (INTERIJERSKI ELEMENTI POSTAVA)
Referentni broj: 008-006-2-2022-EMV
II.1.2)Glavna CPV oznaka45421153 Postavljanje ugradbenog namještaja
II.1.4)Kratak opis:
Predmet nabave je: NABAVA OBRTNIČKIH I ELEKTROINSTALACIJSKIH RADOVA STALNOG POSTAVA MUZEJA (INTERIJERSKI ELEMENTI POSTAVA) – ponovljeni postupak.
Predmet nabave su obrtnički i elektroinstalacijski radovi stalnog postava muzeja - interijerski elementi postava, a u okviru radova na rekonstrukciji i dogradnji novog Hrvatskog prirodoslovnog muzeja– Palače Amadeo, Zagreb, Demetrova 1, na projektu Hrvatskog prirodoslovnog muzeja - „Čuvar baštine kao katalizator razvoja, istraživanja i učenja – novi Hrvatski prirodoslovni muzej”, jer Naručitelju prilikom objave Dokumentacije o javnom nadmetanju za predmet nabave „Radovi na rekonstrukciji i dogradnji novog Hrvatskog prirodoslovnog muzeja – Palače Amadeo, Zagreb, Demetrova 1, u Elektroničkom oglasniku javne nabave RH dana 2.04.2021. godine, a koja je obuhvaćala dvije Grupe:
Grupa 1. Nabava građevinsko-obrtničkih radova i elektroinstalacijskih radova, ...
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 6 188 590.57 HRK
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a45310000 Elektroinstalacijski radovi
39170000 Namještaj za trgovine
39154000 Oprema za izložbe
44411000 Sanitarni proizvodi
II.2.4)Opis nabave:
Predmet nabave je: NABAVA OBRTNIČKIH I ELEKTROINSTALACIJSKIH RADOVA STALNOG POSTAVA MUZEJA (INTERIJERSKI ELEMENTI POSTAVA) – ponovljeni postupak.Predmet nabave su obrtnički i elektroinstalacijski radovi stalnog postava muzeja - interijerski elementi postava, a u okviru radova na rekonstrukciji i dogradnji novog Hrvatskog prirodoslovnog muzeja– Palače Amadeo, Zagreb, Demetrova 1, na projektu Hrvatskog prirodoslovnog muzeja - „Čuvar baštine kao katalizator razvoja, istraživanja i učenja – novi Hrvatski prirodoslovni muzej”, jer Naručitelju prilikom objave Dokumentacije o javnom nadmetanju za predmet nabave „Radovi na rekonstrukciji i dogradnji novog Hrvatskog prirodoslovnog muzeja – Palače Amadeo, Zagreb, Demetrova 1, u Elektroničkom oglasniku javne nabave RH dana 2.04.2021. godine, a koja je obuhvaćala dvije Grupe:Grupa 1. Nabava građevinsko-obrtničkih radova i elektroinstalacijskih radova, procijenjena vrijednost nabave Grupe 1. iznosi 39.210.348,28 kuna....