Wir freuen uns, mitteilen zu können, dass die neue Version des TED-Portals am 29.1.2024 in Betrieb genommen wird (voraussichtlicher Termin – muss noch bestätigt werden!). Interessiert an den neuen Funktionen, den Verbesserungen und ihren Auswirkungen auf die Nutzerinnen und Nutzer? Konsultieren Sie unseren Artikel und erfahren Sie mehr über die wichtigsten Veränderungen und neuen Funktionen.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Lieferungen - 358012-2023
die Niederlande-Wageningen: Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
2023/S 115-358012
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Lieferauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Vrijwillige transparantie vooraf: Benchtop Sequencer
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Wageningen University & Research (WUR) is voornemens om op basis van Artikel 2.32 lid 1 sub b van de
Aanbestedingswet Illumina BV in te zetten voor de levering van een benchtop sequencer en wil daartoe een ex ante
aankondiging doen conform artikel 4.16 lid 1 juncto 4.17 Aw (aankondiging
van vrijwillige transparantie vooraf).
WUR wil op basis van Artikel 2.32 lid 1 sub b van de Aanbestedingswet af zien van een reguliere Europese
aanbesteding. Marktonderzoek, in de vorm van een marktconsultatie, heeft geresulteerd in de reactie van maar één
partij die voldoet, Illumina BV.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
De opdracht betreft de levering en het onderhoud van een benchtop sequencer die het mogelijk maakt de
noodzakelijke sequencing techniek toe te passen waardor de verkregen data vergeleken kunnen worden met de
belangrijkste referentie data bases, die het mogelijk maakt om als back-up faciliteit van WBVR te dienen en een ISO
17025 accreditatie te verkrijgen
Belanghebbenden die van mening zijn dat toch in strijd met het aanbestedingsrecht wordt gehandeld hebben de
mogelijkheid om binnen 20 kalenderdagen na publicatie van de aankondiging een kort geding te entameren bij de
rechtbank Gelderland op straffe van verval van recht.
De aankondiging wordt dan ook enkel gebruikt om de voorgenomen procedurekeuze vooraf bekend te stellen aan de
markt teneinde belanghebbenden in de gelegenheid te stellen om eventuele bezwaren kenbaar te maken. Indien
belanghebbenden, ondanks bovenstaande motivering, bezwaar wensen aan te tekenen tegen bovengenoemd
voornemen, dienen zij binnen een termijn van 20 kalenderdagen na publicatie van de aankondiging een met reden
omkleed bezwaar tegen de voortzetting van deze procedure in te dienen. De termijn van 20 van kalenderdagen is een
vervaltermijn op straffe van niet-ontvankelijkheid.
Bij het ongebruikt verstrijken van deze vervaltermijn acht WUR zich vrij de opdracht aan Illumina B.V. te gunnen en is
het niet langer mogelijk de vernietiging van deze overeenkomst in te roepen op grond van artikel 4.15 Aw 2012.