Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Доставка и монтаж на оборудване за сградата на Етнографски музей, етнокухня, арт кафе, реставрационни ателиета в двора на Музея и кафене и ателие на ул. "Алеко Константинов"
II.1.2)CPV-Code Hauptteil39200000 Ausstattung und Zubehör
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 74 340.50 BGN
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Доставка и монтаж на технологично оборудване и обзавеждане за сградата на Етнографски музей, етнокухня, арт кафе, реставрационни ателиета в двора на Музея и кафене и ателиета на ул. "Алеко Константинов"
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)39290000 Diverse Einrichtungsgegenstände
Доставка и монтаж на техника и офис обзавеждане за сградата на Етнографски музей Бургас
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)39200000 Ausstattung und Zubehör