Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Právní základ:
Nařízení (EU, Euratom) č. 2018/1046
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Studie proveditelnosti na podporu realizace bloků budování leteckých technologií CapTech
Spisové číslo: 21.RTI.OP.113
II.1.2)Hlavní kód CPV73200000 Poradenství v oblasti výzkumu a vývoje
II.1.4)Stručný popis:
Cílem výsledné rámcové smlouvy je podpořit členské státy při provádění agendy strategického výzkumu v oblasti letecké dopravy CapTech a souvisejících plánů TBB prostřednictvím provedení studií technické proveditelnosti pro vybrané kandidáty na slibný projekt.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota Hodnota bez DPH: 800 000.00 EUR
II.1.6)Informace o částechZakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.4)Popis zakázky:
Rámcová smlouva na služby týkající se poskytnutí „Studie proveditelnosti na podporu zavádění technologií CapTech Air TBB“.