Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с различни марки за нуждите на УО на ОП „ТТИ“ 2014-2020 г.
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30125100 Tonerpatronen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Доставката на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с различни марки за нуждите на УО на ОП „ТТИ“ 2014-2020 г. ще изпълнят Кооперация „Панда“ и „РОЕЛ- 98“ ООД.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: