Обявление за предварителна информация
Настоящото обявление е само за предварителна информация
Правно основание:
Регламент (ЕС, Евратом) № 2018/1046
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Закупуване на нова противопожарна кола за спешната служба на JRC
Референтен номер: JRC/IPR/2021/OP/1764-PIN
II.1.2)Основен CPV код34144210 Пожарни коли
II.1.4)Кратко описание:
Закупуване на нова противопожарна кола за конвенционални и неконвенционални интервенции в обекта на JRC-Испра.
II.1.5)Прогнозна обща стойностСтойност, без да се включва ДДС: 500 000.00 EUR
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове34144210 Пожарни коли
35000000 Оборудване за безопасност, противопожарно, полицейско и отбранително оборудване
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Avviso di preinformazione
Il presente avviso è soltanto un avviso di preinformazione
Base giuridica:
Regolamento (UE, Euratom) n. 2018/1046
II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
Acquisto di una nuova autopompa APS per il servizio di emergenza JRC
Numero di riferimento: JRC/IPR/2021/OP/1764-PIN
II.1.2)Codice CPV principale34144210 Veicoli di lotta antincendio
II.1.4)Breve descrizione:
Acquisto di una nuova autopompa per interventi di tipo convenzionale e non-convenzionale sul sito JRC-Ispra.
II.1.5)Valore totale stimatoValore, IVA esclusa: 500 000.00 EUR
II.1.6)Informazioni relative ai lottiQuesto appalto è suddiviso in lotti: no
II.2)Descrizione
II.2.2)Codici CPV supplementari34144210 Veicoli di lotta antincendio
35000000 Attrezzature di sicurezza, antincendio, per la polizia e di difesa
II.2.4)Descrizione dell'appalto:
Išankstinis informacinis skelbimas
Šis skelbimas yra tik dėl išankstinės informacijos
Teisinis pagrindas:
Reglamentas (ES, Euratomas) Nr. 2018/1046
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Naujo APS gaisro gesinimo variklio pirkimas JRC avarinei tarnybai
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas34144210 Ugniagesių automobiliai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Naujo gaisrinio variklio, skirto įprastoms ir netradicinėms intervencijoms JRC Isproje, pirkimas.
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 500 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)34144210 Ugniagesių automobiliai
35000000 Apsaugos, gaisrų gesinimo, policijos ir gynybos įrenginiai
II.2.4)Pirkimo aprašymas: