Notice for changes or additional information
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
2022 RKAS infosüsteemide infrastruktuuri ja selle halduse rent
Reference number: 244775
II.1.2)Main CPV code72250000 System and support services
II.1.4)Short description:
Hange on virtuaalmasinate majutusteenus, mille hinda arvestatakse kulunud ressursi ja litsentside pealt. Lisaks pakub teenuspakkuja võimalust kasutada spetsialiste ühekordsete tööde osutamiseks.