Обявление за възложена поръчка – комунални услуги
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/25/ЕС
Раздел І: Възложител
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на нови и резервни помпени агрегати.
Референтен номер: ТТ001785
II.1.2)Основен CPV код42122000 Помпи
II.1.4)Кратко описание:
Доставка на нови и резервни помпени агрегати. На изпълнителя не са гарантирани количества на поръчваните стоки, предмет на договора, и продължителност на дейностите. Възложителят ще поръчва стоки съгласно неговите необходимости.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Доставка на перисталтични помпи за отпадъчни води с номинално напрежение: 24V DC.
Обособена позиция №: 21
II.2.2)Допълнителни CPV кодове42122000 Помпи
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Доставка на перисталтични помпи за отпадъчни води с номинално напрежение: 24V DC. На изпълнителя не са гарантирани количества на поръчваните стоки, предмет на договора, и продължителност на дейностите. Възложителят ще поръчва стоки съгласно неговите необходимости.
Доставка на перисталтични помпи за отпадъчни води ЕхII изпълнение
Обособена позиция №: 23
Доставка на перисталтични помпи за отпадъчни води ЕхII изпълнение. На изпълнителя не са гарантирани количества на поръчваните стоки, предмет на договора, и продължителност на дейностите. Възложителят ще поръчва стоки съгласно неговите необходимости.