Skelbimas apie sutarties skyrimą. Komunalinės paslaugos
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/25/ES
I dalis: Perkantysis subjektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa drewna kopalnianego dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w II półroczu 2019 roku
Nuorodos numeris: 701902635
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas03411000 Spygliuočių mediena
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Zadanie nr 1 - drewno kopalniane
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)03411000 Spygliuočių mediena
Zadanie nr 2 - drewno kopalniane
Pirkimo dalies Nr.: 2
Zadanie nr 3 - drewno kopalniane
Pirkimo dalies Nr.: 3
Zadanie nr 4 - drewno kopalniane
Pirkimo dalies Nr.: 4
Zadanie nr 5 - drewno kopalniane
Pirkimo dalies Nr.: 5
Zadanie nr 6 - drewno kopalniane
Pirkimo dalies Nr.: 6
Zadanie nr 7 - drewno kopalniane
Pirkimo dalies Nr.: 7
Zadanie nr 8 - drewno kopalniane
Pirkimo dalies Nr.: 8
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia – zamówienia sektorowe
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 701902635
II.1.2)Główny kod CPV03411000 Drewno drzew iglastych
II.1.4)Krótki opis:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2017 r. poz. 1579 ze zm.) oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze. Przedmiotem zamówienia jest dostawa drewna kopalnianego dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w l półroczu 2019 roku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania prawne i parametry techniczno-użytkowe określono w SIWZ. W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między zamawiającym a wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV03411000 Drewno drzew iglastych
II.2.4)Opis zamówienia:
Zadanie nr 1. Drewno kopalniane dla KWK Bolesław Śmiały.
1.1 Stojak iglasty nienasycony;
1.2 Stojak iglasty nienasycony dwustronnie orzynany (kaszta);
1.3 Połowica iglasta nienasycona.
Część nr: 2
Zadanie nr 2. Drewno kopalniane dla KWK Sośnica.
2.1 Stojak iglasty nienasycony;
2.2 Stojak iglasty nienasycony dwustronnie obrzynany (kaszta);
2.3 Stropnica iglasta nienasycona;
2.4 Połowica iglasta nienasycona.
Część nr: 3
Zadanie nr 3. Drewno kopalniane dla KWK Piast-Ziemowit.
3.1 Stojak iglasty nienasycony;
3.2 Stojak iglasty nienasycony dwustronnie obrzynany (kaszta);
3.3 Stojak iglasty nienasycony olowany;
3.4 Stropnica iglasta nienasycona;
3.5 Połowica iglasta nienasycona.
Część nr: 4
Zadanie nr 4. Drewno kopalniane dla KWK Ruda.
4.1 Stojak iglasty nienasycony;
4.2 Stojak iglasty nienasycony dwustronnie obrzynany (kaszta);
4.3 Stropnica iglasta nienasycona;
4.4 Połowica iglasta nienasycona.
Część nr: 5
Zadanie nr 5. Drewno kopalniane dla KWK ROW.
5.1 Stojak iglasty nienasycony;
5.2 Stojak iglasty nienasycony dwustronnie obrzynany (kaszta);
5.3 Stojak iglasty nienasycony olowany;
5.4 Stropnica iglasta nienasycona;
5.5 Połowica iglasta nienasycona.
Część nr: 6
Zadanie nr 6. Drewno kopalniane dla KWK Murcki-Staszic.
6.1 Stojak iglasty nienasycony;
6.2 Stropnica iglasta nienasycona;
6.3 Połowica iglasta nienasycona.
Część nr: 7
Zadanie nr 7. Drewno kopalniane dla KWK Mysłowice-Wesoła.
7.1 Stojak iglasty nienasycony;
7.2 Stojak iglasty nienasycony dwustronnie obrzynany (kaszta);
7.3 Stojak iglasty nienasycony olowany;
7.4 Połowica iglasta nienasycona.
Część nr: 8
Zadanie nr 8. Drewno kopalniane dla KWK Wujek.
8.1 Stojak iglasty nienasycony;
8.2 Stropnica iglasta nienasycona.