Notice for changes or additional information
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
„Zpracování projektové dokumentace na fotovoltaické elektrárny“
II.1.2)Main CPV code71250000 Architectural, engineering and surveying services
II.1.4)Short description:
Předmětem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody (dále jen „Rámcová dohoda“) na zpracování projektových dokumentací (dále také „PD") na realizaci fotovoltaických elektráren, vč. jejich připojení k distribuční soustavě (dále také „FVE") na objektech, kterými jsou pozemní stavby určené zadavatelem, a poskytování s tím souvisejících činností, jak je specifikováno níže a v přílohách této zadávací dokumentace.
Rámcová dohoda bude uzavřena nejvýše se čtyřmi (4) účastníky zadávacího řízení, a to na dobu 4 let. Bližší informace jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.