Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Προμήθεια «Δύο (2) παράκτιων περιπολικών πλοίων άνω των 30 μ., με δικαίωμα προαίρεσης μέχρι επιπλέον δύο (2) παράκτιων περιπολικών πλοίων», για την κάλυψη των αναγκών του Υ.ΝΑ.Ν.Π. - Α.Λ.Σ. - ΕΛ.ΑΚΤ..
Reference number: Διακήρυξη υπ’ αριθμ. 09/2017 Συστημικός Αριθμός: 43716 (ΕΣΗΔΗΣ)
II.1.2)Main CPV code34521100 Surveillance boats
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description