Deze aankondiging dient enkel als vooraankondiging
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Marktconsultatie — specialistische veiligheidsuitrusting (verwachte einddatum: 29.7.2021)
Referentienummer: IUC21-613
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie18143000 Beschermende uitrusting
II.1.4)Korte beschrijving:
Het doel van deze aanbesteding is het selecteren van meerdere leveranciers voor de levering van artikelen binnen de specialistische veiligheidsuitrusting, welke voldoen aan de geldende wet- en regelgeving en specifieke eisen van de teams die ze gebruiken.
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 2 050 000.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: ja
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:
Producten uit voorraad leverbaar
Perceel nr.: 1
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)18143000 Beschermende uitrusting
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
De geraamde omvang is 1 140.000 EUR voor perceel 1 en 910 000 EUR voor perceel 2.
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 2
35800000 Persoonlijke en ondersteunende uitrusting
De geraamde omvang is 1 140 000 EUR voor perceel 1 en 910.000 EUR voor perceel 2.