Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марки Brother (Брадър) и Canon (Канон)
Референтен номер: 10-19-029
II.1.2)Основен CPV код30125100 Касети с тонер
II.1.4)Кратко описание:
В обхвата на поръчката се включва доставка на тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марки Brother (Брадър) и Canon (Канон) във връзка с рамково споразумение № СПОР-5/18.4.2019 г.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Предметът на поръчката включва доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марки Brother (Брадър) и Canon (Канон), съгласно техническата спецификация на артикулите, съдържащи се в образеца на ценово предложение в СЕВОП.