Obavijest o dodjeli ugovora
Rezultati postupka nabave
Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Usluga prijevoza uzoraka krvi na teritoriju Republike Hrvatske
Referentni broj: NAB-MV-25/22
II.1.2)Glavna CPV oznaka60000000 Prijevozne usluge (osim prijevoza otpada)
II.1.4)Kratak opis:
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a60000000 Prijevozne usluge (osim prijevoza otpada)
II.2.4)Opis nabave: