Paslaugos - 359527-2022
Česko-Hradec Králové: Sociální péče a související služby
2022/S 126-359527
Oprava
Oznámení změn nebo dodatečných informací
Služby
(Dodatek k Úřednímu věstníku Evropské unie, 2022/S 120-342044)
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Dílčí část 8 - Sociální rehabilitace - osoby bez přístřeší a osoby v krizi - Královédvorsko
II.1.2)Hlavní kód CPV
85300000 Sociální péče a související služby
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem této Veřejné zakázky je zajištění služby sociální rehabilitace pro osoby bez přístřeší a osoby v krizi. Bližší informace jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.