Siamo lieti di annunciare che la nuova versione del portale TED sarà pubblicata il 29.1.2024 (data indicativa - da confermare!). Ti interessa scoprire quali saranno le nuove funzionalità, i miglioramenti e l'impatto sugli utenti? Leggi il nostro articolo per saperne di più sulle principali novità e nuove funzionalità.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Forniture - 359574-2021
Finlandia-Posio: Elettricità
2021/S 136-359574
Bando di gara
Forniture
II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
Sähköenergian hankinta
II.1.2)Codice CPV principale
09310000 Elettricità
II.1.4)Breve descrizione:
Posion kuntaryhmän sähköenergian hankinta, jonka yksityiskohdat ilmenevät tarjouspyyntöasiakirjoista.
II.1.5)Valore totale stimato
II.1.6)Informazioni relative ai lotti
Questo appalto è suddiviso in lotti: sì
Le offerte vanno presentate per tutti i lotti
II.2)Descrizione
II.2.1)Denominazione:
Hiilineutraalisti tuotettu energia
Lotto n.: 1
II.2.2)Codici CPV supplementari
II.2.4)Descrizione dell'appalto:
Posion kuntaryhmän sähkönhankintasopimuksen kilpailutus, jonka tuloksena sovitaan sähkönmyyjän marginaaleista ja sopimusehdoista. Lopullinen sähköenergian laskutushinta määräytyy sopimusjaksolle tehtävien hinnankiinnitysten mukaisesti.
Asiakas ostaa joko hiilineutraalisti tuotettua energiaa tai uusiutuvaa energiaa valintansa mukaan. Kilpailutuksen tuloksena tehdään vain yksi (1) sopimus.
Uusiutuva energia
Lotto n.: 2