Sprememba javnega naročila/koncesije v njegovem/njenem obdobju
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Izdelava projektne dokumentacije za rekonstrukcijo in prizidavo Doma za varstvo odraslih Velenje
Referenčna številka dokumenta: JN-4556
II.1.2)Glavna koda CPV71220000 Storitve arhitekturnega projektiranja
II.2)Opis
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV71220000 Storitve arhitekturnega projektiranja
II.2.4)Opis javnega naročila v času sklenitve pogodbe: II.2.7)Trajanje naročila, okvirnega sporazuma, dinamičnega nabavnega sistema ali koncesijeZačetek: 22/09/2020
Konec: 30/06/2023