A Kbt. 148. §-ának előírásai szerint.
Az ajánlattevők neve, címe és adószáma:
2. HE-DO Kft. (1133 Budapest, Váci út 76.;10683833-2-41);
5. Alisca Bau Építőipari Zrt. (7140 Bátaszék, Bonyhádi u. 30.; 14530603-2-17);