S radosťou oznamujeme, že nová verzia portálu TED bude spustená 29. 1. 2024 (orientačný dátum, čaká sa na jeho potvrdenie) Chcete zistiť, aké sú jeho nové funkcie, zlepšenia a dosah na používateľov? Prečítajte si náš článok a zistite viac o najdôležitejších zmenách a nových funkciách.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Registrácia na 4. seminár pre opätovných používateľov údajov z databázy TED, ktorý sa uskutoční 14. decembra 2023, je otvorená.
Dodávky - 360310-2015
Zobraziť úsporné zobrazenie
Belgicko-Brusel: DIGIT/R3/PO/2015/020 – Natacha III
2015/S 199-360310
II.1)Opis
II.1.1)Názov pridelený zákazke verejným obstarávateľom:
DIGIT/R3/PO/2015/020 – Natacha III.
II.1.2)Druh zákazky a miesto uskutočňovania prác, dodania tovarov alebo poskytovania služieb
Tovary
Kúpa
Hlavné miesto alebo lokalita uskutočňovania prác, dodania tovarov alebo poskytovania služieb: Miesto, kde každá zúčastnená inštitúcia, agentúra alebo orgán EÚ má pracovisko vrátane hlavného sídla, prevádzkových pracovísk alebo zastupiteľských kancelárií v EÚ.
Kód NUTS
II.1.4)Informácie o rámcovej dohode
Rámcová dohoda s jediným uchádzačom
Trvanie rámcovej dohody
Trvanie v rokoch: 10
Odôvodnenie uzatvorenia rámcovej dohody, ktorej platnosť je dlhšia než štyri roky: Pôvodné trvanie pre nákup zariadenia predstavuje 2 roky s možnosťou predĺženia 2-krát, v každom prípade na 1-ročné obdobie (2 + 1 + 1). Toto maximálne trvanie rámcových zmlúv podpísaných pre časti 1 a 2 znamená 4 roky pre obstaranie zariadenia.
Pôvodné trvanie pre obstaranie údržby, modernizácie a služieb je 5 rokov s možnosťou predĺženia až 5-krát, v každom prípade na ďalšie 1-ročné obdobie (5 + 1 + 1 + 1 + 1 + 1). Poskytnutie údržby, ktoré sa budú týkať zariadenia zakúpeného počas prvých 4 rokov platnosti zmluvy, má byť k dispozícii počas 6 rokov po nákupe dotyčného zariadenia, vzhľadom predovšetkým na to, že zariadenie zaobstarané počas platnosti rámcovej zmluvy Natacha III nemôže byť k dispozícii v rámci budúcej rámcovej zmluvy na nákup a údržbu. Teda bude mať rámcová zmluva predĺžené trvanie až na 10 rokov, ktoré je obmedzené na údržbárske služby v rámci častí 1 a 2.
Pôvodné trvanie pre poradenské služby predstavuje 2 roky s možnosťou predĺženia 2-krát, v každom prípade na 1-ročné obdobie (2 + 1 + 1). Maximálne trvanie pre poradenské služby v rámci časti 3 predstavuje 4 roky.
II.1.5)Stručný opis zákazky alebo nákupu (nákupov)
Zriadenie kanála obstarania pre dodávku sieťového, telekomunikačného a videokonferenčného zariadenia a zároveň poskytnutie príslušnej údržby a ďalších súvisiacich služieb.
II.1.6)Spoločný slovník obstarávania (CPV)
32500000 Telekomunikačné zariadenia a spotrebný materiál, 32420000 Sieťové zariadenia, 50330000 Údržba telekomunikačných zariadení, 71316000 Poradenské služby pre oblasť telekomunikácií
II.2)Množstvo alebo rozsah zmluvy
II.2.1)Celkové množstvo alebo rozsah:
Pre predpokladaný rozsah časti 1 a časti 2 pozri oddiel VI.3 „Doplňujúce informácie“ tohto oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania.
II.2.2)Informácie o opciách
Opcie: nie