Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Przebudowa budynku w zakresie pomieszczeń administracyjnych zlokalizowanych na X piętrze pawilonu głównego Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA...
Referenznummer der Bekanntmachung: CSKDZP-2375/03/06/01/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil45000000 Bauarbeiten
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung