Services - 36042-2022
Greece-Athens: Building-cleaning services
2022/S 015-036042
Modification notice
Modification of a contract/concession during its term
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Ανοικτός Ηλεκτρονικός διαγωνισμός άνω των ορίων για την παροχή υπηρεσιών καθαριότητας σε κτίρια στα οποία στεγάζονται Κεντρικές Υπηρεσίες του e-ΕΦΚΑ για χρονικό διάστημα δέκα (10) μηνών
Reference number: ΦΠΥ 58/20
II.1.2)Main CPV code
90911200 Building-cleaning services
II.2)Description
II.2.1)Title:
Παροχή υπηρεσιών καθαριότητας σε κτίρια στα οποία στεγάζονται Κεντρικές Υπηρεσίες του e-ΕΦΚΑ στην Αττική
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)
II.2.4)Description of the procurement at the time of conclusion of the contract:
Παροχή υπηρεσιών καθαριότητας σε κτίρια στα οποία στεγάζονται Υπηρεσίες του e-ΕΦΚΑ επί των οδών: ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ 22, ΑΜΕΡΙΚΗΣ 12, ΠΠΟΚΡΑΤΟΥΣ 19, ΧΑΡ.ΤΡΙΚΟΥΠΗ 6-8-10, ΤΡΙΚΟΥΠΗ ΧΑΡΙΛΑΟΥ 34 & ΝΑΥΑΡΙΝΟΥ ΔΡΑΓΑΤΣΑΝΙΟΥ 8, ΛΑΔΑ ΧΡΗΣΤΟΥ 2, ΕΥΠΟΛΙΔΟΣ 12, ΠΕΡΡΑΙΒΟΥ 20 ΚΑΙ ΚΑΛΛΙΡΡΟΗΣ 5