Aankondiging van een wijziging
Wijziging van een opdracht/concessieovereenkomst gedurende de looptijd ervan
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Onbelichte Glasvezel (Dark Fiber) Provincie Noord-Holland
Referentienummer: 872419
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie72315000 Beheer van datanetwerken en ondersteunende diensten
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding op het moment waarop de overeenkomst wordt gesloten:
Dataverbindingen (redundant) voor ongeveer 44 beweegbare kunstwerken in de provincie Noord-Holland