Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Wielokrotne umowy ramowe z ponownym otwarciem na konkurencję o zapewnienie analizy ekonomicznej w dziedzinie podatków
Numer referencyjny: TAXUD/2019/OP/0003
II.1.2)Główny kod CPV79300000 Badania rynkowe i ekonomiczne; ankietowanie i statystyka
II.1.4)Krótki opis:
Niniejsza procedura obejmuje zapewnienie analizy ekonomicznej w dziedzinie podatków i ma na celu udzielenie 3 wielokrotnych umów ramowych z ponownym otwarciem na konkurencję.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia:
Celem niniejszych umów ramowych będzie zapewnienie instytucji zamawiającej możliwości przeprowadzenia badań w zakresie analizy ekonomicznej w dziedzinie podatków.