Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Materiale sanitare 5 (2019)
Referenznummer der Bekanntmachung: 42084982019263
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33141624 Verabreichungsausrüstung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Materiale sanitare 5 (2019) – conform specificatiilor din caietul de sarcini care face parte integranta din documentatia de atribuire si constituie ansamblul cerintelor pe baza carora se elaboreaza de catre fiecare ofertant propunerea tehnica.
Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data-limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 13 zile.
Data-limita de transmitere a raspunsului la solicitarile de clarificari: cu 10 (zece) zile inainte de data-limita de depunere a ofertelor specificata in anuntul de participare [conform art. 160 alin. (2) si art. 161 din Legea 98/2016, modificate prin OUG 107/2017].
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Cateter venos central codat color și linie înaltă de presiune
Los-Nr.: 5
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141624 Verabreichungsausrüstung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Cant. min si max. este specificata in caietul de sarcini al prezentei documentatii.
Ace anestezie plexală 100 mm
Los-Nr.: 3
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 9
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 8
Prelungitoare pe borcanele colectoare
Los-Nr.: 7
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 11
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 10
Rampă cu trei robineți cu prelungitor
Los-Nr.: 4
Pansament fixare cateter arterial tip on-off
Los-Nr.: 6
Ace anestezie plexală 50 mm
Los-Nr.: 2
Truse originale pentru administrarea nutriției enterale
Los-Nr.: 1