Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на канцеларски материали за органите на изпълнителната власт и техните администрации
II.1.2)Основен CPV код30190000 Различни машини, оборудване и принадлежности за офиса
II.1.4)Кратко описание:
По обособена позиция № 1 — „Доставка на канцеларски материали за органите на изпълнителната власт и техните администрации“ съгласно рамково споразумение № СПОР-4/9.3.2018 г. ,сключено от ЦОП.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Доставка на канцеларски материали за Министерството на отбраната
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове22850000 Класьори и аксесоари за тях
22800000 Регистри, счетоводни книги, класьори, формуляри и други напечатани изделия от хартия или от картон
22851000 Класьори
30190000 Различни машини, оборудване и принадлежности за офиса
30191000 Офис оборудване, без мебелировка
30192000 Принадлежности за офиса
30193000 Органайзери и принадлежности
30194000 Чертожни принадлежности
30195000 Табла
30197000 Дребно офис оборудване
30199000 Артикули от хартиената промишленост и други хартиени изделия
30199500 Кутии класьори, класьори за писма, кутии за подреждане и подобни изделия
30237460 Компютърни клавиатури
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Доставка на канцеларски материали за нуждите на Министерството на отбраната, съгласно техническите спецификации на артикулите.