Zobrazování adres URL v oznámeních s elektronickými formuláři ovlivňuje technická chyba. Na odstranění tohoto problému pracujeme. Mezitím doporučujeme smazat čárku (nebo jakýkoli jiný zvláštní znak), který se objeví na konci URL. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za vzniklé nepříjemnosti.
Dodávky - 361513-2022
Česko-Praha: Zdravotnické přístroje
2022/S 127-361513
Oprava
Oznámení změn nebo dodatečných informací
Dodávky
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Technologické posílení laboratoří ÚVN-VoFN
Spisové číslo: 5321/2022-ÚVN
II.1.2)Hlavní kód CPV
33100000 Zdravotnické přístroje
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka zdravotnické techniky pro potřeby Ústřední vojenské nemocnice - Vojenské fakultní nemocnice Praha včetně kompletní instalace dodávaného zařízení, jakož i uvedení zařízení do provozu.