Social and other specific services – public contracts
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Jongerenwerk Gemeente Schiedam
II.1.2)Main CPV code85323000 Community health services
II.1.4)Short description:
De gemeente Schiedam wil het jongerenwerk in haar stad moderniseren zodat dit beter aansluit op de huidige tijdgeest. De behoefte van jongeren is veranderd, de vindplaatsen zijn niet meer hetzelfde en de benaderingswijze is daarmee ook veranderd. Meerdere organisaties ontvangen momenteel subsidie voor jongerenwerk in Schiedam. Deze versnippering heeft een nadelig effect op de uitvoering en resultaten en zorgt voor inefficiëntie in de uitvoering.
De gemeente Schiedam doorloopt een Europese Niet-Openbare aanbestedingsprocedure voor het Jongerenwerk. De planning is om de overeenkomst per juli 2022 in te laten gaan.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 1 830 000.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)85311300 Welfare services for children and young people
II.2.4)Description of the procurement:
Daarom is besloten om het jongerenwerk aan te besteden en niet langer te subsidiëren. Dit leidt naar verwachting tot meer inhoudelijke sturing op het jongerenwerk, een verbetering van kwaliteit en meer efficiëntie.
De gemeente Schiedam doorloopt een Europese Niet-Openbare aanbestedingsprocedure voor het Jongerenwerk. De aanbesteding bestaat uit twee fasen: de selectiefase en de inschrijvingsfase. In de inschrijvingsfase wordt een dialoog en onderhandelingsronde doorlopen, om zo met de geselecteerde partijen te komen tot de best mogelijk uitvraag en aanbiedingen.
De planning is om de overeenkomst per 1 juli 2022 in te laten gaan. De totale omvang van de opdracht is 611.000 euro per kalenderjaar. De overeenkomst loopt initieel voor een periode van 3 jaar en kan daarna jaarlijks worden verlengd.