II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Maansiirto- ja kunnossapitokuljetuspalvelut 2022 - 2025
II.1.2)Code CPV principal60000000 Services de transport (à l'exclusion du transport des déchets)
II.1.4)Description succincte:
Hyvinkään kaupunki pyytää tarjoustanne maansiirto- ja kunnossapitokuljetuspalveluiden tuottamisesta tarvitsemiensa yksikköperusteisten maansiirto- ja kunnossapitokuljetuspalveluiden tuottamisesta 8.10.2022 - 7.10.2025 välisenä aikana tarjouspyyntöasiakirjojen mukaisesti.
Hankinta on EU- kynnysarvon ylittävä ja kyseessä on puitejärjestely. Puitejärjestely on jaettu kahdeksaan (8) eri osa-alueeseen.
Sopimustoimittajiksi valitaan kaikki palveluntarjoajat, jotka ovat antaneet hyväksytyn ajoneuvokohtaisen tarjouksen.
Hankinnan ennakoitu kalenterivuosittainen arvonlisäveroton arvo on n. 170.000,00 euroa. Kyseessä on arvio, joka ei sido Hyvinkään kaupunkia.
II.1.5)Valeur totale estimée
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
Il est possible de soumettre des offres pour tous les lots
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
A2 KOLMIAKSELINEN KUORMA-AUTO
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)60000000 Services de transport (à l'exclusion du transport des déchets)
II.2.4)Description des prestations:
Maansiirto- ja kunnossapitokuljetuspalvelut Hyvinkään kaupungin infran rakentamisen ja kunnossapidon tarpeisiin.
A3 NELIAKSELINEN KUORMA-AUTO
Lot nº: 2
A4 VIISIAKSELINEN KUORMA-AUTO
Lot nº: 3
E1 KUORMA-AUTO KUORMAUSNOSTURILLA, 8 tm - 25 tm
Lot nº: 4
E1.2 KUORMA-AUTO KUORMAUSNOSTURILLA, 8 tm - 25 tm JA VAIHTOLAVALAITTEELLA
Lot nº: 5
E4 KOLMIAKSELINEN KUORMA-AUTO VAIHTOLAVALAITTEISTOLLA
Lot nº: 6
E5 KOLMIAKSELINEN KUNNOSSAPITOKUORMA-AUTO
Lot nº: 7
E6 NELIAKSELINEN KUNNOSSAPITOKUORMA-AUTO
Lot nº: 8