Rádi bychom oznámili, že 29. ledna 2024 (orientační datum – bude potvrzeno!) bude spuštěna nová verze portálu TED. Zajímají vás nové funkce, zlepšení a dopad na uživatele? Přečtěte si náš článek a další informace o hlavních změnách a funkcích.
Elektronické formuláře oznámení se vinou technických chyb nezobrazují správně. Na odstranění tohoto problému pracujeme. Další informace a pokyny naleznete na naší stránce.
Registrace na 4. seminář s uživateli dále používající data z portálu TED, který se bude konat dne 14. prosince 2023, je otevřena.
Dodávky - 362001-2020
Česko-České Budějovice: Betonové výrobky
2020/S 147-362001
Systém kvalifikace – veřejné služby
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Systém kvalifikace - Dodávky betonových žlabů, označníků a dlaždic
II.1.2)Hlavní kód CPV
44114200 Betonové výrobky
II.2)Popis
II.2.4)Popis zakázky:
Veškeré informace naleznete na:
https://ezak.eon.cz/dns_index.html