Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
M7, Székesfehérvár-nyugat csp EVD készítése
Hivatkozási szám: EKR000460882021
II.1.2)Fő CPV-kód71320000 Mérnöki tervezési szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
M7 autópálya, Székesfehérvár-nyugat csomóponti rendszer fejlesztése kapcsán a rendelkezésre álló tervek, dokumentumok felhasználásával előzetes (környezeti) vizsgálati dokumentáció elkészítése, környezetvédelmi határozat megszerzése
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)71320000 Mérnöki tervezési szolgáltatások
71356400 Műszaki tervezési szolgáltatások
71313000 Környezetvédelmi mérnöki tanácsadó szolgáltatások
90700000 Környezetvédelemmel kapcsolatos szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Előzetes vizsgálati dokumentáció elkészítése, valamint az előzetes vizsgálatot lezáró környezetvédelmi határozat megszerzése.
A feladat részletes ismertetését a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
Ajánlatkérő rendelkezésre bocsátja az Egyszerűsített Előzetes Régészeti Dokumentációt (ERDI), a csomópont kiviteli terveire vonatkozóan.