Dostawy - 362158-2016
Wyświetl widok skrócony
Polska-Jastrzębie-Zdrój: Maszyny do cięcia węgla lub skał
2016/S 200-362158
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia – zamówienia sektorowe
Dyrektywa 2004/17/WE
II.1)Opis
II.1.1)Nazwa nadana zamówieniu
Najem kombajnu ścianowego wraz z osprzętem dla potrzeb JSW S.A. KWK „Knurów-Szczygłowice” Ruch Knurów.
II.1.2)Rodzaj zamówienia oraz lokalizacja robót budowlanych, miejsce realizacji dostawy lub świadczenia usług
Dostawy
Najem
Główne miejsce lub lokalizacja robót budowlanych, miejsce realizacji dostawy lub świadczenia usług: Knurów, Szczygłowice – JSW S.A. KWK „Knurów-Szczygłowice”.
Kod NUTS PL229 Gliwicki
II.1.4)Krótki opis zamówienia lub zakupu:
Termin wykonania zamówienia:
1) Okres najmu: 426 dni od daty pozytywnego, protokolarnego odbioru przedmiotu zamówienia na dole kopalni przez przedstawicieli Zamawiającego i Wykonawcy.
2) Protokolarny odbiór kombajnu na dole kopalni nastąpi nie później niż 8 tygodni od daty dostawy kompletnego przedmiotu zamówienia do Zamawiającego.
3) W przypadku braku protokolarnego odbioru kombajnu w terminie określonym powyżej, z przyczyn leżących po stronie Zamawiającego, Wykonawca rozpocznie naliczanie stawki czynszu najmu.
4) Dostawa przedmiotu zamówienia środkami i na koszt Wykonawcy: do 4 tygodni od daty zawarcia umowy.
5) Okres zwrotu przedmiotu zamówienia do Wykonawcy (środkami i na koszt Zamawiającego): do 8 tygodni od daty zakończenia okresu najmu. Zakończenie naliczania stawki najmu nastąpi w dniu zakończenia eksploatacji kombajnu o czym zostanie poinformowany Wykonawca.
II.1.5)Wspólny Słownik Zamówień (CPV)
43122000 Maszyny do cięcia węgla lub skał
II.1.6)Informacje na temat Porozumienia w sprawie zamówień rządowych (GPA)
Zamówienie jest objęte Porozumieniem w sprawie zamówień rządowych (GPA): nie
II.2)Całkowita końcowa wartość zamówienia (zamówień)
II.2.1)Całkowita końcowa wartość zamówienia (zamówień)
Wartość: 2 724 696 PLN
Łącznie z VAT. Stawka VAT (%) 23